KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Oramade lösa blad 13693478
nr 1369 3478
Edward Smith
(f. 1923), USA
Oramade lösa blad, Akvareller mm, Signerade. Längd: 11,5-38 cm, djup: 30-55,5 cm
Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:56:35
21/12 18:49:16